O nas

Extradent Piotr Cichoń

Siłą naszej przychodni jest doświadczeni help with thesis i wiedza całego zespołu. Nasz zespół składa się z lekarzy o bardzo solidnym przygotowaniu zawodowym; jednocześnie są to ludzie, którzy wykonują swój zawód z pasją. Każdy wnosi inną, cenną wartość w działanie całej firmy. Przydatne jest zarówno doświadczenie jak i wiedza lekarzy, którzy wiele lat pracowali science essay examples w Akademii Medycznej będąc pracownikami dydaktycznymi.

Opinie

Co mówią nasi Pacjenci

Monika

Z pełną odpowiedzialnością polecam dr Piotra Cichonia. szybko ,sprawnie i naprawdę bezboleśnie, Znienawidzona ósemka poszła w zapomnienie. Bardzo dziękuję . Cały zespół zrobił na mnie przemiłe wrażenie .

Anna

Pełen profesjonalizm! Usunęłam trzy ósemki i bez wahania polecę każdemu!

Piotrek

Usunięcie ósemki w ogóle nie bolało; nie czułem żadnego strachu. Pewna ręka i podejście. Pełen profesjonalizm i polecam jak najbardziej.

Małgorzata

Bardzo polecam, zapisałam się na usunięcie zatrzymanej ósemki, której nie chciała wyrwać moja Pani stomatolog ze względu na konieczność dlutowania, również w szpitalu na Lindleya nie chcieli się tego podjąć, ponieważ była konieczność wiercenia kości. Zapisałam się w Extradent na NFZ (czekałam TYLKO 2 tygodnie), Pan Piotr usunął zęba w 5 sekund bez rozcinania i szycia dziąsła. Po zejściu znieczulenia nawet przez chwilę nie czułam bólu. Polecam!

Napisz do nas!

Jeśli masz pytanie, wypełnij poniższy formularz.
Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.

    ?>